Workshop tvorby namkhy

Datum konání:

3.3.2023 - 5.3.2023

Popis:

Milí přátelé,

zveme Vás na workshop tvorby namkhy s Pavlem Rusinkem, který bude probíhat ve dnech 3. – 5. března 2023 v Phendelingu.

Namkha je předmět, který slouží k harmonizaci elementů dané osoby nebo místa v čase narození osoby, respektive vzniku / založení místa. Je možné vytvořit namkhu harmonizující elementy pro rok, měsíc, den či přímo čas narození, případně i namkhu harmonizující vztah dvou lidí. S Pavlem budeme připravovat namkhu pro rok narození podle posledních publikovaných instrukcí od Čhögyal Namkhai Norbu Rinpočheho.

Namkha je tibetské slovo pro prostor. Prostor reprezentuje základ či původ všech elementů, a tudíž i jejich nezbytnou podporu. V časech království Shang Shung a v dávném Tibetu byla znalost práce s energií pomocí různých metod a objektů velmi rozšířená, včetně použití namkhy k harmonizaci energie elementů. V průběhu času se však tato znalost vytratila, znovu ji objevil až Čhögyal Namkhai Norbu Rinpočhe, díky němuž může přinést užitek i nám v současnosti.

Začínáme v pátek 3. 3. 2023 v 9.00 praxí Sangu.

S sebou si vezměte: kolíčky na prádlo (2 – 5 kusů), nůžky, pravítko, obyčejnou tužku, hrubší smirkový papír a dobrou náladu :-)
Tyčky a bavlnky bude možné koupit na místě, ale můžete si přinést svoje, pokud máte zásoby z minulosti.
Veškeré informace najdete v registračním formuláři. Prosím registrujte se zodpovědně, počet míst je omezen na max. 8 lidí.
Zároveň vám chceme připomenout, že gönpa Phendelingu je ve dnech 21. 2. – 7. 3. otevřená společné praxi Mandáravy a poslechu webcastu retreatu, který bude probíhat v Dzamling Garu a Tashigaru Sur. Vaření pro obě události bude společné.
Těšíme se na Vás.
Datum publikování: 10.2.2023 16:20

Místo konání - Phendeling

Smědeč