Společné praxe & sledování webcastu Mandarávy

Datum konání:

3.3.2022 - 18.3.2022

Popis:

Drazí přátelé,

Srdečně vás zveme do Phendelingu na oslavu nového roku vodního Tygra.

LOSAR
3.Března začneme ranní praxí Mandáravy a pak spolu oslavíme první den nového roku. Zkusíme připravit tradiční tibetské Losarové jídlo a celkově si to pěkně užijem. Pokud tu budou děti tak vymyslíme program i pro ně aby jsme měli ten den barevnější. Večer bude samozřejmě ganapuja, pokud se nám to povede můžete se těšit na tibetský chang.

PRAXE MANDÁRAVY
Jako už každý rok, prvních čtrnáct dnů nového roku patří praxi Mandáravy. Takže od 3. do 18.března budeme dělat dlouhou praxi Mandáravy s chudlenem, podle programu se sladíme s programem z Dzamlingaru a připojíme se přes webcast. Večer se budeme věnovat Gurujóze bílého A. Program si upřesníme na místě podle přání všech zúčastněných. Praxe jsou otevřené pro praktikující s transmisí od Čhögjal Namkhai Norbua nebo Yeshi Namkhaie.

LUNGTY
Pokud si přejete zharmonizovat své elementy do nadcházejícího roku, jednou z možností je vyvěsit lungty(modlitební praporky)
Letos ozdobíme stúpu v Phendelingu a z jejího vrcholu rozvěsíme lungty do všech světových stran. Pokud si přejete aby i vám vaše lungty vlály okolo stúpy v Phendelingu napište nám na phendeling@dzogchen.cz nebo přímo našemu výrobci Lungt Vítkovi Puldovi a objednejte si je. Můžete je vyvěsit jak pro sebe, tak pro své blízké, nebo je darovat Phendelingu. Ideální počet lungt je váš věk zaokrouhlený na pět nahoru. Lungty vyvěsíme 5.března, pokud byste tu nebyli, tak vám je rádi pověsíme.

ODLÉVÁNÍ SOCHY GARAB DORJEHO
18.Března v časných ranních hodinách po společné celosvětové praxi na výročí Garab Dorjeho zažehneme pec a během dne odlijeme bronzovou sochu Garab Dorjeho pro stúpu v Phendelingu. Opravdu vřele zveme všechny co se nebojí žáru nad 1000°C a chtějí se přímo podílet na odlévání i ty, kteří se rádi podívají z bezpečné vzdálenosti.

Pokud si přejete podílet se na vzniku sochy můžete darovat cokoliv zlatého nebo stříbrného. Váš prstýnek nebo náušnice se rozpustí v slitině a stane se součástí Sochy Garab Dorjeho. Tradičně je socha zhotovená z pěti kovů, které zastupují pět elementů a samozřejmě zlato se stříbrem jsou nejvzácnější z této pětice. Pokud si přejete něco věnovat pište na phendeling@dzogchen.cz

Těšíme se na vás a přejeme krásný rok vodního Tygra

Datum publikování: 28.1.2022 12:44

Místo konání - Phendeling

Smědeč