Prohlubovací kurz Tance Písně vadžry pro pokročilé s Ritou Renzi (IT)

Datum konání:

27.10.2016 - 30.10.2016

Popis:

Vážení přátelé,

srdečně zveme na prohlubovací kurz Tance Písně vadžry, který se bude konat v termínu 27. – 30. 10. 2016 v Phendelingu, meditačním centru Mezinárodní komunity dzogčhenu a který povede Rita Renzi, autorizovaná instruktorka Tance vadžry II. úrovně.

Retreat je otevřen pouze pro členy Mezinárodní komunity dzogčhenu a je určen pro tanečníky, kteří již ovládají Tanec Písně vadžry!!!
Náplní tohoto kurzu bude prohlubování znalostí jednotlivých kroků tohoto Tance, pohybů paží a časování. Zároveň budeme intenzivní praktikování Tance Písně vadžry kombinovat s krátkými thuny praxe Gomadéví. Výklad této praxe nebude zajištěn!

Tanec Písně vadžry je komplexní symbolický tanec spojený především s energetickým aspektem naší existence. Všechny slabiky Písně vadžry jsou spojeny se specifickými body naší vnitřní mandaly, našeho těla, a vnější dimenzí světa.
Skrze zvuky, barvy a pohyby můžeme koordinovat tyto body a vytvořit tak harmonickou komunikaci na úrovni naší jemné energie.

Rita Renzi pochází z Itálie. Je autorizovanou instruktorkou Tance vadžry II. úrovně. V roce 2002 byla autorizována Čhögjalem Namkhai Norbu jako instruktorka I. úrovně, v roce 2005 jako instruktorka II. úrovně. Rinpočheho žákyní je již od roku 1994.

Registraci na tento kurz a další informace najdete zde:

https://goo.gl/forms/bIrkFjopL77LOxmE3

Těšíme se na vás!

Datum publikování: 16.3.2016 11:04

Místo konání - Phendeling

Smědeč