Pokrač. kurz jantra

Čas konání:

16:30 - 18:00

Probíhalo od - do:

3.4.2019 - 19.6.2019

Popis:

Kdy: vždy ve středu od 16:30 do 18:00 počínaje středou 3.4. až do 19.6. 2019 (vynechváváme 3 středy z důvodu státních svátků)

Kde: Kunkyabling – meditační centrum Mezinárodní komunity dzogčhenu v České republice, Opletalova 35, Praha 1, II. patro (zvoňte na zvonek s nápisem DZOGČHEN, z okna Vám hodíme klíče, kterými si budete moci odemknout hlavní vchodové dveře i spojovací dveře v chodbě).

Kurz je určen všem, kdo se zúčastnili základního kurzu jantrajógy (nebo znají 8 lungsangů), v kurzu budeme opakovat přípravná cvičení (cigdžongy a lungsangy) a vlnu vadžry, nově se naučíme canduly (jantry i pránájámu) a 1. sérii janter.

Kapacita kurzu je omezena počtem účastníků na maximálně 12 jogínů. Prosíme proto, přihlašujte se na kurz bděle a závazně a co nejrychleji :)

Jantrajóga (tibetská jóga pohybu) patří mezi nejstarší známé systémy jógy. Čhögjal Namkhai Norbu, jeden z velkých žijících mistrů dzogčhenu a tantry, začal předávat tuto hlubokou nauku jógy v Itálii v sedmdesátých letech. Jantrajóga zahrnuje pohyby těla a pozice, které jsou propojeny s vědomým dýcháním. To napomáhá koordinaci a harmonizaci životní energie, čímž se mysl může uvolnit a spočinout ve své přirozené rovnováze. Jantra zahrnuje velké spektrum pohybů, a tak ji může provádět každý. Je to znamenitá metoda k dosažení optimálního zdraví, uvolnění a rovnováhy.

Datum publikování: 8.2.2019 21:41