Od rezonance těla ke skupinové rezonanci – otevřený workshop

Datum konání:

17.3.2023 - 19.3.2023

Popis:

Milí přátelé,
srdečně Vás zveme jménem organizátorů na hlasový workshop, který se bude konat v  Phendelingu – centru Mezinárodní komunity dzogčhenu v České republice ve dnech 17. – 19. 3. 2023.

 Workshop s názvem Od rezonance těla ke skupinové rezonanci povede Alexandru Anton. Workshop je otevřen všem zájemcům o práci s vlastním hlasem a sebevyjádřením, proto v případě zájmu s sebou můžete vzít i své přátelé, známé či příbuzné a strávit tak příjemné společné chvíle v krásném prostředí uprostřed Blanenského lesa v šumavském podhůří:)

Tento workshop bude setkáním s naším vlastním hlasem a jeho mnoha možnostmi. Zjistíme, že naše tělo je jako hudební nástroj s uceleným rezonančním prostorem. Naučíme se, jak aktivovat oblast podbřišku, hrudník a bránici tak, aby obohatily náš hlas a abychom se mohli plně vyjádřit v přítomném okamžiku. Nakonec zjistíme, že můžeme použít celé tělo jako rezonanční prostor svého hlasu.

* Na fyzické úrovni uvolníme napětí a získáme více vitality.

* Na emoční úrovni si uvědomíme své zablokované emoce a budeme schopni je uvolnit.

* Na úrovni mysli rozpoznáme své předsudky a pochybnosti ohledně vlastního vyjádření a naučíme se, jak je překonat (samozřejmě pomocí zpěvu:).

Od rezonance těla ke skupinové rezonanci

1) Rezonance těla
Mnozí z nás nevyužíváme naplno svůj hlas, jelikož se buď domníváme, že práce s ním je určena pouze zpěvákům nebo že k tomu potřebujeme zvláštní talent a hudební sluch. Nebo dokonce možná máme silný negativní úsudek týkající se našeho vlastního hlasu – že je příliš vysoký, příliš hrubý atp. Nicméně náš vlastní hlas může být zdrojem uvolnění energetických bloků a zkušenosti stavu bdělého a uzemněného proudu energie. Hlas může být velmi mocným nástrojem, který se dá snadno použít, jakmile si uvědomíme naši vrozenou schopnost vyjádřit, cokoliv cítíme.

2) Skupinová rezonance
Při skupinové práci použijeme stejné výše zmíněné principy a budeme pracovat se skupinou jako s tělem sestávajícím z mnoha jednotlivých částí. Najdeme také společný rezonanční prostor celé skupiny.

Pro registraci a více informací, prosíme, přejděte do registračního formuláře:

https://forms.gle/1v18a5YCfxizLqnRA

 

LEKTOR: Alexandru Anton je členem Mezinárodní komunity dzogčhenu od roku 2013. Praktikuje sibiřské hrdelní zpěvy a od roku 2012 pomáhá lidem objevit jejich pravý hlas a sílu sebevyjádření. V únoru 2023 byl autorizován jako instruktor kumar kumari, jantrajógy pro děti:)

V současné době vede pravidelné lekce práce s hlasem v Dzamling Garu na Tenerife.

Datum publikování: 15.2.2023 16:59

Místo konání - Phendeling

Smědeč