Intenzivní opakovací kurzy jantrajógy pro začátečníky i pokročilé se supervizí Laury Evangelisti (IT)

Datum konání:

4.10.2016 - 9.10.2016

Popis:

Milí jogíni,
zveme vás na kurzy jantrajógy první a druhé úrovně se supervizí Laury Evangelisti, které se budou konat v termínu 4. – 9. 10. 2016 v Phendelingu!

Tyto kurzy jsou otevřeny pouze členům Mezinárodní komunity dzogčhenu a těm, kteří obdrželi transmisi od Čhögjala Namkhai Norbu! Nejsou vhodné pro úplné začátečníky, je třeba předchozí alespoň základní znalosti systému jantrajógy.

Kurz první úrovně (4. – 6.10.) povedou aspiranti na instruktory jantrajógy první úrovně Magdaléna Ouřecká (Česká Republika) a Leonardo Isacchi (Velká Británie). V rámci tohoto kurzu projdeme všechna přípravná cvičení a první a druhou sérii janter včetně pranajám.

Kurz druhé úrovně (7. – 9.10.) povedou instruktoři první úrovně jantrajógy Monika Lakatos (Maďarsko), Fijalka Turzíková (Česká Republika), Zoltán Cser (Maďarsko) a Igor Pinigin (Ukrajina). Během tohoto kurzu budeme pokračovat se třetí, čtvrtou a pátou sérií janter s příslušnými dechovými cvičeními.

Laura Evangelisti se poprvé setkala s jantrajógou v 80. letech skrze učení mistra Čhögjala Namkhai Norbu, od kterého se naučila techniky této starobylé tradice tibetské jógy.
V roce 1994 byla autorizována k výuce jantrajógy na mezinárodní úrovni. Od té doby vyučuje jantrajógu v různých zemích světa a zároveň vede výcvikové kurzy pro nové instruktory.
Laura je také instruktorkou kumar kumari – jantrajógy pro děti.
Spolupracovala na knize Čhögjala Namkhai Norbu – Jantrajóga: Tibetská jóga pohybu (česky vyšlo v nakladatelství Dharmagaia) a různých dalších publikacích vydaných Institutem Shang Shung. Objevila se v DVD Tibetská jóga pohybu: Dokonalý rytmus života 1. a 2. díl. Všechny tyto materiály budou k dispozici k zakoupení po dobu kurzu.

Další informace a registrační formulář najdete zde:

https://goo.gl/forms/IMpyf7dduQcKHXZl2

Těšíme se na vás!

Datum publikování: 15.3.2016 10:22

Místo konání - Phendeling

Smědeč