Sedmý lodžong s Janem Dolenským

Datum konání:

13.5.2016 - 15.5.2016

Popis:

Vážení přátelé,

srdečně zveme na kurz sedmého lodžongu, který se bude konat v termínech 13. – 15.5.2016 v Phendelingu, meditačním centru Mezinárodní komunity dzogčhenu v jižních Čechách a který povede Jan Dolenský, autorizovaný instruktor jantrajógy II. úrovně.

Kurz je otevřen pro ty, kteří obdrželi transmisi od Čhögjala Namkhai Norbu a jsou řádnými členy Mezinárodní komunity dzogčhenu.

Znalost jantrajógy není nezbytnou podmínkou, podle potřeb účastníků budeme cvičit i jednoduché cviky, které nám pomohou uplatnit plné dýchání a praxi kumbhaky.

Sedmý lodžong je poslední část „sedmi specifických cvičení mysli“ podle vysvětlení učení dzogčhenu v nejvnitřnější esenci Dzogčhenu ňingthig patřící do série man ngag neboli řady upadéša.
Sedmý výcvik je mimořádný a nalézá se jen v učení dzogčhenu. Nazývá se „Cvičení mysli prostřednictvím meditační stability ve stavu překračujícím myšlenky“.

Jan Dolenský je autorizovaným instruktorem jantrajógy druhé úrovně. Vystudoval tibetologii. Dále se zabývá studiem psychoterapie, pracuje jako tibetolog a terapeut, žije ve Vidni.

Cena kurzu je 1.200,- Kč, s obvyklými slevami pro podporující a záslužné členy Mezinárodní komunity dzogčhenu.

Registrační formulář s dalšími informacemi najdete zde:

http://goo.gl/forms/KmTZfeLccF

Těšíme se na vás!

Dana Hauerová Datum publikování: 1.12.2015 17:13

Místo konání - Phendeling

Smědeč