Kurz Santi Mahá Sanghy základní úrovně s Lukášem Chmelíkem (SK) – PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY!!!

Datum konání:

20.1.2017 - 22.1.2017

Popis:

Vážení přátelé,

srdečně zveme na kurz Santi Mahá Sanghy základní úrovně, který se bude konat v termínu 20. – 22.1.2017 v Kunkyablingu, meditačním centru Mezinárodní komunity dzogčhenu v České republice a který povede Lukáš Chmelík, autorizovaný instruktor Santi Mahá Sanghy základní úrovně.

Kurz je otevřen všem, kteří obdrželi transmisi dzogčhenu od mistra Čhögjala Namkhai Norbu a je určen hlavně těm, kteří se chystají v dubnu 2017 na zkoušky SMS základní úrovně, ale i dalším zájemcům o studijní program SMS.

Kurz bude zaměřen především na otázky a odpovědi z knihy Vzácná váza, jejíž nastudování je základem pro úspěšné složení zkoušky SMS Base. Zaměříme se především na komplikovanou 5. kapitolu.
Nejbližší zkouška SMS základní úrovně proběhne již v dubnu 2017 v Dzamling Garu, mezinárodním centru Komunity dzogčhenu na Tenerife. Ke zkoušce se mohou přihlásit všichni, kteří jsou aktivními členy Mezinárodní komunity dzogčhenu minimálně tři po sobě jdoucí roky.

http://www.dzamlinggar.net/en/

Santi Mahá Sangha je devítiúrovňový studijní program, který zahájil Čhögjal Namkhai Norbu v roce 1994. Cílem programu Santi Mahá Sanghy (termín znamená v prastarém jazyce Uddijány “komunita dzogčhenu”) je zajistit pokračování nauky dzogčhenu tak, jak byla původně předána Garab Dordžem, a jak ji Mistr předává více než třicet let v Komunitě dzogčhenu.

Program začíná základní úrovní “Base”, jejíž obsah je založen na knize “Vzácná váza” a jejíž absolvování mistr doporučuje všem svým studentům.

Další informace a registrační formulář najdete zde:

https://goo.gl/forms/VXbgnr7Fb3T70m1o2

Těšíme se na vás!

Datum publikování: 12.12.2016 11:49

Místo konání - Kunkyabling

Opletalova 35 Praha