ZRUŠENO!! Kurz jantrajógy první a druhé série s Fijalkou Turzíkovou

Datum konání:

31.3.2017 - 2.4.2017

Popis:

Omlouváme se, ale pro nemoc Fijalky se kurz ruší!

Vážení přátelé,

srdečně zveme na víkendový retreat jantrajógy první a druhé série, který se bude konat v termínu 31. 3. – 2. 4. 2017 v Phendelingu a který povede Fijalka Turzíková, autorizovaná instruktorka jantrajógy II. úrovně.

Kurz je určen všem, kteří jsou členy Mezinárodní komunity dzogčhenu a mají dobrou znalost přípravných cvičení jantrajógy, zejména osmi pohybů.

Tento kurz pro pokročilejší obsahuje:
– opakování přípravných cvičení a jejich prohloubení (cigdžong, lungsang, candul a candulová pránájáma)
– první sérii janter
– pránájámu první série
– druhou sérii janter
– pránájámu druhé série (rytmické dýchání)

Jantrajóga je nejstarším systémem, který byl předáván z mistra na žáka v rámci tibetské tradice. Její kořeny sahají do čtvrtého století, kdy jí předal mistr Húmkara Guru Padmasabhavovi, který přinesl tantrický buddhismus do Tibetu.
Specifický aspekt jantrajógy je synchronizace pohybu a dechu v rytmických sekvencích. Skrze fyzické pozice je ovládnuto dýchání – energie a skrze ovládnutí energie dochází k ovládnutí mysli. Tímto způsobem může jednotlivec rozvinout své zdraví a zároveň na úrovni mysli dosáhnout své přirozené kondice – naprostého uvolnění.
Jantrajóga „Spojení Slunce a Měsíce“ je předávána v západním světě od raných 70. let mistrem Čhögjalem Namkhai Norbu.

Fijalka Sable Turzíková se narodila 25.5.1978. Od roku 2000, kdy se poprvé setkala s mistrem Čhögjalem Namkhai Norbu, následuje jeho učení a věnuje se jantrajóze. V roce 2010 se pak s pověřením Čhögjala Namkhai Norbu stala instruktorkou jantrajógy I. úrovně, v roce 2016 i úrovně II. V roce 2014 pak také instruktorkou metody Harmonického dýchání.
Mimo jiné vystudovala psychologii a školu shiatsu.

Další informace a registrační formulář najdete zde:

https://goo.gl/forms/IABlyGaRQ1zsTnKH2

Těšíme se na Vás

Datum publikování: 28.2.2017 21:47

Místo konání - Phendeling

Smědeč