Kurz geomancie pro začátečníky

Datum konání:

12.11.2021 - 14.11.2021

Popis:

Drazí přátelé,

zveme vás na kurz geomancie pro začátečníky, který se bude konat 12-14. listopadu v Praze v Tibet Open house. Kurz je určený pro všechny zájemce. Překlad do češtiny bude zajištěn.

Co je to Sachad?
Sachad je součástí tibetské astrologie, kde se analyzuje pozice a vzhled země. Podle tibetské astrologie hmotu tvoří 5 elementů, v učení Sachad se považuje země za nejmocnější.

Proč používáme Sachad?
Protože vše na tomto světě je vzájemně propojené. Vnější energie ovlivňuje vnitřní energii jednotlivce a proto, abychom využili tuto energii v naplno, používáme vědu o „Sachadu“. Díky této vědě můžeme také studovat prostředí, kde žijeme a porozumět, jestli nám tato oblast může způsobit nějaké problémy, nebo ne.

Ve skutečnosti, když žijeme na negativním místě (samozřejmě pro nás), dříve nebo později na nás zaútočí nepříjemné následky. Na druhou stranu, když žijeme v pozitivní oblasti, tak budeme přitahovat prosperitu, bohatství, štěstí, dlouhý život a dobré potomstvo.

Díky znalosti této prastaré vědy Tibeťané používali Sachad k porozumění i identifikaci nejlepších míst, za účelem postavit tam královské paláce, domy, kláštery, domky na ústraní i hřbitovy.
Sachad se považuje za jednu z nejstarších tibetských věd.

Plánovaný rozvrh:
Kurz bude trvat 3 dny.
Začínat budeme ráno od 10:00 do 12:00 a odpoledne od 3:00 do 5:00.

Doporučujeme vzít si s sebou pomůcky pro psaní poznámek.

Migmar Tsering
Migmar se narodil ve Lhase. Studoval s mistrem Čhöni Rinpočhem od roku 1987 v jeho klášteře více než 6 let, kde se naučil tradiční tibetské umění, astrologii a vědu Sachad – tibetskou geomancii.
Migmar se účastnil výzdoby hlavních tibetských chrámů, jako Samye a Džókhang. Od doby, kdys před 20 lety se přestěhoval do Itálie, Migmar pokračoval v rozvíjení různých aspektů tradičního tibetského umění a přidružených věd.

Registrace

Datum publikování: 25.9.2021 19:23

Místo konání - Tibet Open House

Školská 28 Praha