Harmonické dýchání s Jeffem Sablem (USA)

Datum konání:

22.5.2015 - 24.5.2015

Popis:

Vážení přátelé,

srdečně zveme na kurz s názvem Harmonické dýchání, který se bude konat v termínech 22. – 24.5.2015 v Phendelingu, meditačním centru Mezinárodní komunity dzogčhenu v jižních Čechách a který povede Jeff Sable, autorizovaný instruktor jantrajógy a metody Harmonické dýchání.

Co je harmonické dýchání?

Harmonické dýchání je metoda, kterou vytvořil Fabio Andrico, instruktor hatha a jantra jógy s třicetiletou zkušeností, a která obsahuje série jednoduchých cvičení a dechových technik, které může provádět kdokoliv.
Tato metoda je klíčovým prvkem, který napomáhá koordinaci funkcí našeho těla i mysli. To je nepostradatelné pro zklidnění mysli, snížení tělesného napětí a zlepšení funkcí těla i mozku.
Harmonické dýchání lze provádět kdekoli a kdykoli a tudíž je velmi mocným prostředkem pro zlepšení kvality našeho každodenního života. Dechová cvičení jsou jednoduchá a zároveň velmi účinná.
Starobylé dechové techniky jsou v současnosti vědecky a klinicky zkoumány a používány a zařazovány do moderních praktik pro jedince trpící dýchacími problémy, úzkostí, depresí a poruchami spánku. Pomalý hluboký dech může zlepšit kardiovaskulární funkce a snížit vysoký krevní tlak.
Pokud je naše dýchání neúplné nebo nucené, je velmi obtížné si ve svém osobním životě udržet harmonii. Tím, že se naučíme, jak správně dýchat, získáme obrovský užitek pro náš běžný život. Správný způsob dýchání je zároveň nesmírně důležitý pro kohokoli, kdo se chce hlouběji zabývat praxí jantrajógy.

O Jeffovi

Narodil se a vyrostl v New Yorku, USA. Již od svého počátku :) následuje Jeff svou vášeň pro umění a kultury celého světa, zvláště pak kultury kontemplativních tradic.
Měl velké štěstí, že se mohl setkat, studovat a praktikovat s mnoha velkými učitely. Posledních 14 let studuje a praktikuje tibetský buddhismus a dzogčhen s mimořádnými mistry, Čhokyi Ňyima Rinpočhem a Čhögyalem Namkhai Norbu.
Je držitelem titulu z výtvarného umění a web designu. Je certifikovaným instruktorem hathajógy.
V roce 2013 byl Jeff autorizován Čhögyalem Namkhai Norbu jako instruktor jantrajógy první úrovně. V roce 2014 obdržel diplom k výuce metody Harmonického dýchání od Fabia Andrica.

Cena kurzu je 1.200,- Kč, s obvyklými slevami pro podporující a záslužné členy Mezinárodní komunity dzogčhenu.

Registrace zde:

http://bit.ly/1OdJKqF

Těšíme se na vás

Datum publikování: 7.3.2015 22:36

Místo konání - Phendeling

Smědeč