Retreat Praxe calungů dákiní Mandáravy s Fabiem Andrico, Phendeling, 16.-22.9.2019

Datum konání:

16.9.2019 - 22.9.2019

Popis:

NOVINKA: pokud byste chtěli sledovat webcast z Phendelingu přes ZOOM, pište na blue@dzogchen.cz
Podmínkou je absolvovaný alepoň 1 retreat Mandaravy s Rinpochem, alespoň přes webcast

Vážení přátelé,

srdečně Vás zveme na retreat praxe calungů dákiní Mandáravy s Fabiem Andrico, který se bude konat v termínu 16. – 22.9.2019 v Phendelingu, meditačním centru Mezinárodní komunity dzogčhenu v České republice.

Praxe calungů je soubor speciálních metod, které pracují s naším vnitřním tělem: kanály, energiemi a životními esencemi (ca = kanály, lung = energie). Je úzce spojena s praxí dlouhého života dákiní Mandáravy, předávané Mistrem Čhögjalem Namkhai Norbu, která je součástí jeho cyklu terem označovaných jako Longsal, a slouží s pomocí dýchání a vizualizace k obnovení harmonie těla a mysli a rozvíjí jasnost a uvědomění. Mistr vysvětluje ve své knize Mandarava Tsalung Practices: „Pro tyto praxe calungů se vždy připravujeme prováděním hlavní praxe Mandáravy. Vysvětlím zde praxe calungů, které kladou velký důraz na rozvoj vnitřního tepla. Potřebujeme rozvinout vnitřní teplo, protože je důležité pro odhalení a rozvoj pociťování. Pociťování blaženosti je jedním z nejefektivnějších prostředků pro získání vědění a realizaci. Pokud nerozvineme vnitřní teplo, tuto možnost nemáme.“

Program je určen pro všechny, kteří obdrželi transmisi a předání této praxe Čhögjalem Namkhai Norbu

Fabio Andrico učí jógu na mezinárodní úrovni více než 30 let a je jedním z hlavních učitelů Mezinárodní komunity dzogčhenu. Je instruktorem hathajógy i jantrajógy, stejně jako autorizovaným učitelem instruktorů jantrajógy. Učí skupiny až 700 studentů po celém světě. Je také instruktorem základní úrovně SMS. Je známý svými hlubokými znalostmi a zkušenostmi a jemným humorem, kterým pomáhá studentům prohloubit jejich praxi a pochopení jógy. Začal učit jógu v polovině 70. let, kdy studoval Sivananda jógu během své cesty po Indii. V následujících letech se setkal s mnoha různými tradicemi jógy, až se nakonec setkal se svým učitelem, dzogčhenovým mistrem Čhögjalem Namkhai Norbu a měl tak vzácnou příležitost studovat tibetskou jantrajógu přímo od držitele její linie předání.

CENA KURZU:
Celý kurz : 3.000 Kč / 120 EUR
Jednotlivý den :  550 Kč / 23 EUR

Podrobnější informace v mailu a přihláškovém formuláři zde

English version

Těšíme se na vás!

Datum publikování: 7.5.2019 16:36

Místo konání - Phendeling

Smědeč