24-hodinový řetězec praxe Zelené Táry

Datum konání:

26.1.2016 - 27.1.2016

Popis:

Drahá Vadžrarodino,

26. ledna od 0:00 do 24:00 (od 1:00 našeho času do 1:00 následujícího dne) proběhne globální řetězec Zelené Tary se záměrem podpory a rozvoje Dzamling Garu a speciálně stavby gompy.

Gompa Dzamling Garu bude fungovat jako duchovní místo pro celý svět, bude přinášet užitek každému a sloužit jako příčina realizace moudrosti a vědomí. Jak budou budoucí generace gompu využívat, tak bude fungovat jako důležité místo pro naplnění Rinpočeho vize Dzogčhenu. Transmise pokračující bez přerušení.

„Sjednoťme naši sílu a kapacitu. Dzogčhenové komunity, sjednoťme naši sílu a kapacitu.“

(z písně Dzamling Garu, Chogjal Namkhai Norbu)

Když nás bude více, tak užitek naší praxe ještě více poroste!

Chcete se zúčastnit?

Tak se registrujte vyplněním následujícího dotazníku:

http://www.practicingtogether.org/

Každý praktikující nebo skupina bude dělat praxi Zelené Tary formou systému anujógy. Je nezbytné začít 10 minut před dohodnutým začátkem, aby se stačily udělat přípravné praxe. Potom se manifestujeme jako TARA a děláme recitaci po dobu 1,05 hodiny (dohodnutý čas registrace) recitací první esenciální mantry po dobu 30 minut a druhé po dobu 35 minut. Potom pokračujeme Písní vadžry a věnujeme zásluhy.

Pokud se registrujete jako skupina lidí, tak vás prosíme byste spočítali mantry za celou skupinu, napsali jméno vašeho lingu či garu a tyto informace nám zaslali.

Ať tato praxe vyplní celý prostor a rozpustí všechny překážky do prázdnoty.

OM AH HUM

Dlouhý život našemu Mistrovi!

Team practicing together a Dzamling Gar

www.practicingtogether.org

Tomas Nutil Datum publikování: 19.1.2016 14:53