Prosincové pránajámy s Fijalkou v Kunkyablingu

Málem zrušený retreat na pránajámy s Fijalkou se nakonec konal v Kunkyablingu. Původně se do Phendelingu hlásilo pouze 7 lidí, přesun do Prahy znamenal 13 účastníků. Někteří přišli jen na jeden den. Vzhledem k tomu, že nás bylo málo, probíhal retreat v rodinné atmosféře a probrali jsme nejen pránajámy, ale také pozice první a druhé série. Fijalka se nám věnoval stejně kvalitně a koncentrovaně, jako když dělá velký retreat.

Ekonomicky jsme retreat utáhli na úplné minimum. Milé bylo, že Ivan a Nikol nám uvařili dobré obědy a my jsme nemuseli běhat po pražských restauracích. Bohužel, některá jídla byla tak dobrá, že jsme museli do rozcvičky zařadit cviky zejména na trávení.
Příjemné bylo také to, že jsme si mohli na retreatu zakoupit knihu Jantrajóga, kterou v češtině vydalo nakladatelství Dharmagaia. Kniha stoji 400 Kč a vy, kteří ji ještě nemáte, neváhajte a objednávejte, je to opravdu poklad!
I když se nás sešlo malé množství, povstal nápad, dělat jednou měsíčně jeden den o víkendu v Kunykablingu jantru pro pokročilé a zlepšovat, co nám nejde.

admin Datum publikování: 28.1.2013 16:20