Noví členové

Poslední světová transmise byla v pátek 9. 11. 2012. V pražském Kunkyablingu bylo doslova narváno, takový zájem jsme nečekali. Děkujeme tímto Jirkovi Bímovi, že se ze svého volného času věnoval zájemcům o přijetí transmise.

Několik zájemců se po transmisi stalo členy naší komunity. Na tomto místě bychom rádi připomněli, že český gakyil 2010 udělal úpravu členského příspěvku pro nové členy. U nás již neplatí, že když přijmou transmisi, musí zaplatit celoroční členský příspěvek. Počítá se jim jen alikvotní podíl této částky vypočítaný na zbytek roku. Pro listopadové zájemce to znamená, že zaplatí pouze 225 Kč jako redukovaní anebo 590 Kč jako obyčejní členové a ihned mohou čerpat výhody členství. To znamená, že si mohou koupit texty, dostanou registrační číslo na uzavřené webcasty, dostanou hesla do naší členské sekce a budou jim chodit veškeré informace o komunitě.

Prosím, pokud o někom víte, kdo přijal transmisi a má zájem se stát členem, dejte mu vědět. Hodně lidí vždy čekalo na leden, aby nemuseli na půlku roku nebo na dva měsíce platit celý členský příspěvek. To již teď není potřeba.

admin Datum publikování: 8.12.2012 20:32