Malování venkovních mandal v Merigaru East

Milí přátelé,

gakyil Merigaru East vás srdečně zve na akci MALOVÁNÍ VENKOVNÍCH MANDAL s Migmarem Tseringem, která se uskuteční v termínu 11. – 18.5.2017 v Merigaru East, lokalita 23 August, okres Constanta v Rumunsku.

Merigar East má k dispozici jako jediný ze světových garů tři venkovní mandaly pro Tance vadžry. V současnosti je dokončena pouze jedna z nich. V průběhu této akce budeme malovat i druhou mandalu a pokud bude čas a síly, rádi bychom dokončili i třetí, tak aby bylo dílo kompletní:)
Celá akce proběhne pod vedením Migmara Tseringa, odborníka na tradiční tibetskou malbu, který s námi bude sdílet své zkušenosti a znalosti. Migmar je známý tibetský umělec, který se podílel v průběhu uplynulých dvaceti let na mnoha důležitých komunitních projektech.

Potřebujeme nejméně 5 dobrovolníků, kteří mohou věnovat několik hodin denně svého času malování mandal. Těmto pěti bude poskytnuto ubytování v Garu a strava zdarma.
Ostatní zájemci se samozřejmě mohou také zúčastnit. Nemusí však trávit tolik času malováním a mohou se věnovat i jiným aktivitám a společným praxím:)

Registraci na malování mandal najdete zde: registrační formulář

Nabízíme ubytování buď v garovém kempu za 2 Eura na noc a osobu (je třeba si vzít vlastní stan, karimatku a spacák), nebo v dormitory za 5 Euro na noc a osobu (na místě jsou k dispozici matrace).

Pokud se nemůžete této akce osobně zúčastnit, ale rádi byste k dokončení mandal přispěli jiným způsobem, je možné poslat finanční dar v jakékoli výši. Více o tomto a i dalších projektech Merigaru East najdete na:
Projekty ME

Rady a tipy, jak se nejlépe dostat do Garu, najdete na tomto odkazu:
Jak do ME

Těšíme se na setkání s vámi!

Jménem gakyilu Merigaru East
Váš modrý gakyil

ME_malovani_mandal

Petra Zezulkova Datum publikování: 5.5.2017 23:38