Inaugurace Dzamling garu 15. – 18. 11. 2013

Drazí přátelé z dzogčhenové komunity celého světa,

při příležitosti inaugurace Dzamlig garu – celosvětového garu mezinárodní komunity dzogčhenu, vás srdečně zveme na nádherný ostrov Tenerife k oslavě vyvrcholení Rinpočheho životní práce. Tato nejpříznivější událost se bude konat 15. – 18. listopadu 2013. Přítomnost každého z nás je důležitá, protože bude podrobně prezentován projekt celosvětového garu. Naše společné setkání bude zároveň vyjádřením vděčnosti, ocenění a podpory Rinpočheho vize Dzamling garu, budoucnosti komunity dzogčhenu a nám.
Rádi vám předvedeme naši pohostinnost a náš vyjímečný ostrov. Zjistíte, že  podnebí a možnosti odpočinku jsou zde nepřekonatelné.
Program během inauguračních dní zahrnuje diskusní setkání o vývoji projektu, aktivity budou organizovány v celosvětovém garu. Hosty těchto setkáních budou Rinpočhe, gakyilové, mezinárodní gakyil, Meriling a celá mezinárodní komunita dzogčhenu. Navíc plánujeme několik kolektivní praxí (např. sang a serkyem, ganapúdžu Mandarávy), tibetské písně a tance a další zábavy.   Úplný program inaugurace bude brzy zveřejněn.
Jsme šťastni, že můžeme připravovat takto velkou párty pro celou komunitu dzogčhenu a posíláme naše pozdravy všem a vítáme vás zde s otevřenou náručí

Gakyil Dzamling garu

Ana Sánchez
Michele Salvatore
Sol Cañero

Dana Hauerová Datum publikování: 8.10.2013 16:53