Harmonické dýchání s Fijalkou a Jeffem na Malé Skále 20.-21.5.2017

mala_skalaVážení přátelé,

srdečně zveme na kurz s názvem Harmonické dýchání, který se bude konat 20.-21.5.2017 na Malé Skále a který povedou Fijalka Sable Turzíková a Jeff Sable, autorizovaní instruktoři jantrajógy a metody Harmonické dýchání.

Místo konání: ZŠ Malá Skála

Program:
Sobota 20.5.2017 – 9:30 – 12:00, 14:30 – 18:00
Neděle 21.5.2017 – 9:30 – 12:00, 14:30 – 17:00

Co je harmonické dýchání?

Harmonické dýchání je metoda, kterou vytvořil Fabio Andrico, instruktor hatha a jantra jógy s třicetiletou zkušeností, a která obsahuje série jednoduchých cvičení a dechových technik, které může provádět kdokoliv. Tato metoda je klíčovým prvkem, který napomáhá koordinaci funkcí našeho těla i mysli. To je nepostradatelné pro zklidnění mysli, snížení tělesného napětí a zlepšení funkcí těla i mozku.
Harmonické dýchání lze provádět kdekoli a kdykoli a tudíž je velmi mocným prostředkem pro zlepšení kvality našeho každodenního života. Dechová cvičení jsou jednoduchá a zároveň velmi účinná. Starobylé dechové techniky jsou v současnosti vědecky a klinicky zkoumány a používány a zařazovány do moderních praktik pro jedince trpící dýchacími problémy, úzkostí, depresí a poruchami spánku. Pomalý hluboký dech může zlepšit kardiovaskulární funkce a snížit vysoký krevní tlak. Pokud je naše dýchání neúplné nebo nucené, je velmi obtížné si ve svém osobním životě udržet harmonii. Tím, že se naučíme, jak správně dýchat, získáme obrovský užitek pro náš běžný život. Správný způsob dýchání je zároveň nesmírně důležitý pro kohokoli, kdo se chce hlouběji zabývat praxí jantrajógy.

Kurz je otevřen úplně všem.

Přijeďte si odpočinout a zároveň se zregenerovat pomocí této účinné metody!

Fijalka Sable Turzíková následuje od roku 2000, kdy se poprvé setkala s mistrem Čhögjalem Namkhai Norbu, jeho učení a věnuje se jantrajóze. V roce 2010 se pak s pověřením Čhögjala Namkhai Norbu stala instruktorkou jantrajógy I. úrovně. V roce 2014 instruktorkou kurzů Harmonického dýchání. V roce 2016 se stala instruktorkou jantrajógy II. úrovně. Mimo jiné vystudovala psychologii a školu shiatsu.

Jeff Sable se narodil a vyrostl v New Yorku, USA. Dlouhá léta následuje svou vášeň pro umění a kultury celého světa, zvláště pak kultury kontemplativních tradic. Měl velké štěstí, že se mohl setkat, studovat a praktikovat s mnoha velkými učitely. Posledních 15 let studuje a praktikuje tibetský buddhismus a dzogčhen s mimořádnými mistry, Čhokyi Ňyima Rinpočhem a Čhögyalem Namkhai Norbu. Je držitelem titulu z výtvarného umění a web designu. Je certifikovaným instruktorem hathajógy. V roce 2013 byl Jeff autorizován Čhögyalem Namkhai Norbu jako instruktor jantrajógy první úrovně. V roce 2014 obdržel diplom k výuce metody Harmonického dýchání od Fabia Andrica, hlavního instruktora jantrajógy.
Cena kurzu je 1.080,- Kč, s obvyklými slevami pro podporující a záslužné členy Mezinárodní komunity dzogčhenu.

Kordinátor programu:
Maya Roztočilová, themaya@email.cz
Michal Sodoma Datum publikování: 10.5.2017 23:30