Chöd v Phendelingu

Sledování webcastů v Phendlingu získává stále větší oblibu. V klidu a pohodě společně posloucháme webcast, praktikujeme a relaxujeme. Zasněžený Phendeling působil pohádkově, praxe Chödu se střídaly s poradami gakyilu, kde se jen „sekalo“ – téma za tématem.
Přestože v pátek odbila „lisá hodina“, byl v jídelně takový rachot a hluk, že ani Aleš nemohl usnout.

Zvědavě jsme se šli podívat, co je v jídelně k tak velkému smíchu, že ani geko nespí. Ihned jsme obdrželi čtyři zákeřné otázky (zejména záludná bylo o kávě). A tak jsme se také velmi rychle připojili k bujarému veselí, protože trojnásobný kolouch, který je vlastně loudivým psem, nenechal nikoho na pochybách, že hra má v sobě prvky jasnosti ;) Hru samotnou je zde těžké vysvětlit.

Jen pro vaši zvědavou mysl, otázky spojené s kávou poukazovaly na náš vztah k sexu a dověděli jsme se toho opravdu hodně, protože:„Není káva jako káva,“…“moc ji nepiju, jen když nemohu spát,“…“hodně mi voní,“…“moc ji nemusím, ale co nadělám.“ 

Na retreat přijelo celkem 25 lidí, každý se zapojil, jak to cítil, jídlo bylo parádní (vařilo se společně stylem, co kdo přivezl, hodíme do hrnce), vychutnali jsme si zejména odpolední kávičku. ;)

 

admin Datum publikování: 28.1.2013 16:21