Jantrajóga pro začátečníky – Magdalena Ouřecká

Datum konání:

9.2.2018 - 11.2.2018

Popis

Milí přátelé,

zveme vás na kurz Jantrajógy pro začátečníky s Magdalénou Ouřeckou, 10. – 11. 2. 2018 v Praze. Místo konání ještě upřesníme podle počtu přihlášených účastníků.

Kurz je otevřený pro všechny zájemce.

Jantrajóga je nejstarším systémem jógy, který byl předáván z mistra na žáka v rámci tibetské tradice. Její kořeny sahají do čtvrtého století, kdy jí předal mistr Humkara Guru Padmasabhavovi, který přinesl tantrický buddhismus do Tibetu.
Specifický aspekt jantrajógy je synchronizace pohybu a dechu v rytmických sekvencích. Skrze fyzické pozice je ovládnuto dýchání – energie a skrze ovládnutí energie dochází k ovládnutí mysli. Tímto způsobem může jednotlivec rozvinout své zdraví a zároveň na úrovni mysli dosáhnout své přirozené kondice – naprostého uvolnění.
Jantrajóga “Spojení Slunce a Měsíce” je předávána v západním světě od raných 70. let mistrem Čhögjalem Namkhai Norbu.

Magdaléna Ouřecká se narodila 1.3.1978. V roce 2006 se poprvé setkala s mistrem Čhögjalem Namkhai Norbu. Od té doby, následuje jeho učení a věnuje se jantrajóze. V roce 2016 se pak s pověřením Čhögjala Namkhai Norbu stala instruktorkou jantrajógy I. úrovně.

Seznam položek

Zahřívací cviky
Pozice Vairóčany
Pranajáma 9 očistných dechů
Cigdžong (uvolňování kloubů)
Lungsang (neboli Osm pohybů)
Vlna Vadžry

V tomto kurzu se naučíte přípravným cvičením a základním sériím podle programu uvedeného v registračním formuláři zde:
Registrační formulář

Cena kurzu je 1200Kč, je možné zaplatit rezervační zálohu 500Kč, doplatek je možno zaplatit na místě v hotovosti a nebo na účet pořadatele – Mezinárodní komunity dzogčhenu Kunkyabling – číslo účtu 2200283147/2010 FIO Banka, variabilní symbol 1801, do aviza uveďte “vaše jméno a jantra Praha”.

Knihy a DVD na téma jantrajógy:
http://www.yantrayoga.net/yantra-yoga-shop

Těšíme se na vás!

Petra Zezulkova Datum publikování: 4.12.2017 19:42