Lingy v Praze a jižních Čechách jsou v plném provozu

Vážená komunito,

V souvislosti s pozvolným uvolňováním vládních nařízení s radostí oznamujeme znovuotevření našich meditačních center. Provoz center v Praze a jižních Čechách je od pondělí 15. června 2020  plně obnoven.

Nadále také pokračuje komunitní program společných praxí, vedených přes platformu zoom. Budete o něm informováni v samostatném mailu.

S platností od pondělí 15. června:

Kunkyabling

lze praktikovat individuálně nebo ve skupinách dle potřeb :-) Postupně  rozšiřujeme i pravidelný program společných praxí, sledujte kalendář, budeme ho doplňovat.

Praxe vedené z gonpy bychom zároveň rádi i nadále přenášeli přes platformu zoom, abychom vyhověli i zájemcům, kteří se nemohou zúčastnit osobně.

Praxi ganapuji, prosíme, provádějte zatím pouze s obětinami, které si každý učastník přinese sám pro vlastní osobní spotřebu. Eliminujeme tak zdravotní rizika a dodržíme povinná hygienická nařízení.

V lingu je možné přespat. Svůj zájem nocovat v gonpě oznamte prosím gekovi vždy předem, aby vám možnost přespání potvrdil. Neohlášené noclehy nebudou povoleny.

Prosíme také věnujte pozornost novým pravidlům pro přespávání v Kunkyablingu platným od 1. června 2020.

 

Phendeling

můžete realizovat společné praxe i osobní retreaty. Před příjezdem se vždy domluvte s gekem, aby vás očekával, a budete-li chtít přespat, rezervujte si místo.

Praxi ganapuji prosíme provádějte s vlastními osobními obětinami nebo respektujte pokynů geka ohledně užívání kuchyně. To platí i pro stravování. Jídlo by měla připravovat určená osoba pro všechny nebo by kuchyň měla užívat uzavřená skupina (jedna domácnost).

Je otevřena Dark kabina. Pobyt si můžete rezervovat u geka nebo přes web.

1. července zahajujeme sezónu tradičním a oblíbeným retreatem Léto a jantra s Fijalkou, který je už nyní, díky velkému zájmu  a k naší radosti, plně obsazený. Další program pro vás již připravujeme, komunikujeme s učiteli a plánujeme termíny. Brzy vás budeme informovat.

Není naším záměrem omezovat vaši cestu, prosíme vás však i nadále o osobní zodpovědnost a respektování aktuálních nařízení ministerstva zdravotnictví.

Děkujeme vám srdečně za vaši dosavadní trpělivost, pochopení a zájem!
Pomohly nám projít nelehkou dobou.

Těšíme se na naše společná setkávání.

S láskou gakyil MKD

Datum publikování: 9.5.2020 14:26